KĀ SKATĪTIES NETFLIX LATVIJĀ

Apmeklē mūsu amatnieku forumu – spied šeit!


Labdien! 

Man patīk šad un tad uzcept pa kādam izglītojošam manuālim. Esmu arī rakstījis par to, kā iemānīt portatīvajā datorā divus cietos diskus un kā nomainīt laptopam atmiņu. Vispār viss tālāk rakstītais attiecās arī uz PS3 un xBox

Šoreiz ķersimies pie Apple TV3, kas pie mana TV piekarināts kopš vasaras.Ar standarta Apple TV3 Latvijā nav pārāk daudz ko iesākt. Var skatīties youtubus, var spēlēt interneta radio. Var strīmot bildes un mūziku. Var strīmot spēlītes un video no iOs ierīcēm.
No jaunākiem mac var strīmot Airplay mirroring, kas, vismaz pagaidām, ir stipri nejēdzīgs pasākums, jo kompja ekrāns tiek spoguļots, rodas stress ar izšķirtspējām, jo viņš cenšas forsēt vienādas, utt. Tas ir tas, ko Apple piedāvā standarta LV iedzīvotājam.

Ja gribās skatīties savas filmas, var visu saturu konvertēt priekš itunes, bet tā ir totāla zaudētāju padarīšana.

Tie kas ir nopirkuši ATV3 visticamāk vai nu nezin, ko ir pirkuši, vai arī cer uz drīzu jailbreak. Tad ATV3 kļūs par tādu pašu karali kā ATV2 ar visiem XMBC un Firecore NitoTV sniegtajiem labumiem.
Īsāk, būs džeilbreiks, būs karnevāls, vienīgi, nav zināms kad un vai vispār būs.
Protams, var pirkt uzreiz ATV2 - vienīgā jūtamā atšķirība ir nespējā atbalstīt 1080p - tomēr vecais ATV second hand tirgū maksā kā četri ATV3, bet jauni jau sen ir izpirkti.

Var lietot AirParrot palīgprogrammu. Jams uztaisa no ATV otru kompja monitoru, un strīmo uz to jebkādu saturu. Ievelc filmu otrā ekrānā un skaties to uz TV. Tomēr arī šeit ir dažas nianses.

Tīklam ir jābūt ātram un kompim jābūt ātram. ATV3 vēlams slēgt pie vada, nevis wifi, rūterim jābūt ar labu pārklājumu, kompim jāspēj reālajā laikā konvertēt video saturu. Rezultātā ar pavecāku datoru un dzīvokļa pretējā pusē pagultē esošu rūteri nekāds FullHD nesanāks. Video kvalitāti var regulēt, un ar 720p vai SD formātiem kreņķa nebūs.

Tomēr mans pēdējais atklājums ir Netflix. Latvijā šis serviss oficiāli nav pieejams, tā ir resno amerikāņu un citu buržuju privilēģija. Tomēr mazliet pačakarējoties, Netflix LV tomēr var skatītiess. Par to, kā dabūt Netflix uz kompja, jau rakstīja Onkuls. Tomēr pēdējās ziņas esot, ka šis chrome spraudnis vairs neiet. Es paspēju piereģistrēties, notestēt un atzīt par labu esam. 
Vienīgi, ja cilvēkam, ka ir radis pie torrentiem, jāskatās caur kompi netflix... tas nav nopietni
«Cita lieta būtu dabūt viņu uz apple TV,» es padomāju un mazliet pagooglēju


Tātad, te ir manuālis kā uzlikt Netflix uz Apple TV3 un beigt satraukties par pietelevizora izklaidēm principā: 

1) Reģistrējamies šeit Unblock US servisā - nedēļas triālis ir bez maksas, reģistrēties var pēc triāļa beigām. Pēc nedēļas, kad haļava beigsies, būs jāieraksta viņu DNS interneta settingos. Ir desmitiem citi servisi, šos gadījās pirmais google sarakstā un darbojās nevainojami. Turklāt atkrīt čakars ar VPN.


2) Ejam uz netflix.com, un tā kā viņš vairs nesūta mūs prom, reģistrējamies. Tur ir mēnesi garš triālis, bet vajadzēs kredītkarti. Jā, der arī Latvijā izdota.

3) Apple TV nomanam iTunes veikalu uz USA. Ja nav USA accounta, nereģistrējamies, vienkārši pārliekam uz United States. General settingos pie tīkla uzstādījumiem ierakstām unblock-us doto DNS.4) Galvenajā ATV izvēlnē ir parādījusies Netflix ikona. Spiežam, ielogojies un wuala! Miljons filmu un seriālu HD kvalitātē ar Dolby Digital skaņu ir pāris pults spiedienu attālumā.[

Jā, kad beidzas triāļi, šie pakalpojumi ik mēnesi izmaksās zināmu naudiņu. Netflix maksā 7 zaļos, proksijs 5 kanādas dolārus, jeb 3 $, kas kopā ir ~piečuks mēnesī LV naudiņās. Salīdzinot ar LV kabeļtelevīziju piedāvājumu, manuprāt, tas ir ļoti pa lēto.


Pie reizes caur šo proxy darbosies arī Hulu, Pandora un būs iespēja ielādēt Google Play Mākonī 20 000 dziesmas, kā arī ies citi amerikāņiem paredzēti labumi.

2 komentāri:

  1. Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.

    AtbildētDzēst
  2. Ja jums nav Apple TV, jūs spogulis Mac ekrāns tiek parādīts Smart TV (visi lielākie TV zīmoli) ar AirBeamTV. Jūs varat lejupielādēt bezmaksas izmēģinājumu šeit: https://www.airbeam.tv/free-trial-chromecast-alternative/

    AtbildētDzēst